Elektra Soft Yazılım Kurumsal

1995 yılından bu yana Antalya’da özel yazılımlar geliştiren firmamız özellikle turizm sektörüne geliştirdiği programlar ile birçok kullanıcıya ulaşmıştır. ElektraSoft Yazılımın bu sektör için ürettiği bazı ürünler Otel Otomasyonu, AGENCY-1 Acenta Otomasyonu, Agency-1 Golf Acenta Otomasyonu, Agency-1 Online Acenta Otomasyonu, TOUR-1 Online Tur Satış Otomasyonu, SHOP-1 Shop Mağaza Otomasyonu, HelpDesk Otomasyonu ve RENT-1 Rent A Car Otomasyonlarıdır.

Bünyesinde bilgisayar mühendisleri, yazılımcılar ve eğitim destek elemanları bulunduran firmamız Microsoft ürünleri ile uyumlu windows işletim sistemi altında çalışan, database alt yapısı olarak MS-SQL kullanarak güvenilir, hızlı, kolay bir yazılım alt yapısı geliştirmiştir.

Programlarımız kullanıcının kendi çalışma alışkanlıklarına, windows standartlarına uygun, geliştirmeye açık, parametrik bir yapıya sahiptir. Kullanıcı sistemini tamamen kendi ihtiyaçlarına göre şekillendirebilir.

Amacımız kaliteli, yaptığımız işin tanımlarına uyan; ara yüzünde kullanıcı dostu (user firendly), kullanımı kolay (easy to use), arka yüzünde en yeni teknolojileri kullanarak hızlı, güvenilir sistemler geliştirmektedir.

Sisteme entegre edilen raporlama sistemi ile kullanıcının istediği raporlar tasarlanır, raporlar ve istatistikler mail atılabilir, fakslanabilir, MS-Office sistemlerine aktarılabilir.

Kullanıcı yetkilendirme ve her kullanıcının ne zaman nasıl değişiklikler yaptığını bildiren log sistemi ile güvenlik önlemleri alınmıştır.

ElektraSoft Yazılım, ürettiği yazılımlar ile iş hayatının en büyük sorunlarından birisi olan gereksiz tüketilen zamanı ve biraraya getirilemeyen verileri en verimli şekilde kullandırmayı amaç edinmiştir. Bu nedenle yapılan araştırmalarda sektörün gereksinimi olan ürünlerimiz ortaya çıkmıştır.

Özellikle şu anda tüm dünyanın ilgi odağı internet üzerinden online olarak çalışan sistemler; El terminalleri ile GPRS üzerinden Online Tur Satış ve Kontrol Sistemini ve tam entegre Online Rezervasyon sistemlerini bu sektöre sunan ilk firma olma öncülüğünü de sürdürmektedir.

Muhasebe ve web paketleri ile ürünlerimizin tamamen entegre çalışmasını sağlayarak firmamız komple çözümler sunmaya devam etmektedir.

Çalışmalarına devam eden firmamız teknolojiyi takip etmekte, işletim sistemi, internet, web konusunda gelişmeleri yakından izlemektedir. Gelişmelere bağlı olarak programlarının versiyonlarını yenilemekte, gelişen teknolojileri sistemlerine uygulamaya çalışmaktadır.